Gala TADEK 2020

1.21K 0

Nie tak dawno, bo 13 maja poznaliśmy nominowanych do Plebiscytu na najlepszych instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej Tadek. Z kolei w niedzielę 30 maja odbyła się Gala, podczas której poznaliśmy zwycięzców!

Warto przypomnieć, że Tradycyjna Akademia Dla Extra Kadry TADEK organizowana jest w ZHP Chorągwi Krakowskiej już po raz kolejny. Wydarzenie to ma na celu wyróżnienie harcerzy, instruktorów i starszyzny harcerskiej, a także partnerów harcerstwa, którzy w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju naszej organizacji na terenie województwa małopolskiego.

W wydarzeniu wzięła udział reprezentacja naszego Hufca. Druhna Komendant – hm. Ewa Siudek, jako laureatka statuetki w kategorii „Komendant Hufca” w 2019 roku, a w tym roku wręczyła nagrodę w jednej z kategorii.

Gratulujemy wszystkim wygranym i życzymy dalszych sukcesów!