Zjazd sprawozdawczy już za nami

975 0

Niedawno odbył się Zjazd Sprawozdawczy Hufca ZHP Podkrakowskiego, na którym drużynowi i instruktorzy naszego hufca wraz z całą komendą mieli okazję przyjrzeć się działalności Podkrakowskiego z ostatnich dwóch lat.

Zjazd sprawozdawczy jest wydarzeniem cyklicznym, które odbywa się średnio co 2 lata i podczas którego rozpatrywane są takie dokumenty, jak sprawozdanie władz hufca czy opinia komisji rewizyjnej hufca i komendy chorągwi ws. działalności komendy hufca od ostatniego zjazdu zwykłego hufca.

Wydarzenie to było okazją do podsumowania działań z ostatnich 2 lat kadencji komendy oraz wręczenia podziękowań dla naszych środowisk, które równie prężnie działały przez ten czas. Podczas zjazdu całej komendzie hufca udzielone zostało absolutorium.